Naše zásady

CHOCO COEUR / Naše zásady

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVALITA A PRECIZNOST

Čokoláda je naší vášní, a proto stejně tak jak ji milujeme my, dbáme na to, aby od nás zákazník odcházel stejně nadšený a spokojený. Toho lze dosáhnout pouze vysokou kvalitou surovin a díky obrovské pozornosti věnované každému produktu, každé na míru šité objednávce, či každé jedné pralince.

Každá naše pralinka v sobě skrývá malý příběh. Kouzelný a magický. Příběh svého vzniku, své chuti, ale především toho, co jí inspirovalo. Je to takový malý poklad. Jedinečný a unikátní. S duší i srdcem. A proto dbáme na to, aby se tato jedinečnost, tento příběh a láska promítli do všeho, co se vám dostane do ruky v podobě té nejvytříbenější chuti. A té můžeme dosáhnout pouze za použití kvalitních surovin a trošky té magie smíchané s láskou. Našim pralinkám věnujeme dokonalou péči od úplných prvopočátků až do té chvíle, kdy se vám dostanou do ruky.

Choco Coeur Logo

SUROVINY

Při výrobě pralinek a čokoládových skulptur používáme výhradně kvalitní čokoládu vyráběnou z kakaových bobů z různých částí světa. Je to nejlepší způsob jak nechat vyniknout různým chutím.

Nepoužíváme žádné rostlinné tuky ani jiné přidané konzervanty. Naše pralinky jsou skutečně čokoládové!

Pracujeme především s belgickou čokoládou Belcolade, avšak postupně zařazujeme do výroby i další značky jako Callebaut či Vahlrona.

Choco Coeur Logo

ZÁRUKA ČERSTVOSTI

Pralinky od náš jsou vždy čerstvé a jejich trvanlivost se pohybuje v rozmezí tří týdnů – šesti měsíců. Ty nejodolatelnější náplně z ryze čerstvých surovin bez jakýchkoliv kompromisů, mají pochopitelně trvanlivost nejkratší (3 – 5 týdnů). A jsou to právě tyto náplně, které jsou u nás standardně k mání.

Trvanlivější verze pralinek, kterou používáme především do firemních zakázek či na přání zákazníků, kteří potřebují pralinky s delší trvanlivostí, jsou vyráběny s použitím vysoce kvalitního základu náplní Cryst-o-fil. Rozdíl v chuti je nepatrný a tato možnost nám umožňuje větší flexibilitu.

V obou případech však platí, že pralinky (či jiné produkty) se u nás nevyrábí na sklad, proto všechno, co od nás kdy dostanete bude zaručeně čerstvé. Což je také důvod malinko delších dodacích lhůt v rámci našeho online obchodu – v drtivé většině případů Vám totiž zboží po obdržení objednávky, půjdeme vyrobit.

Choco Coeur Logo

ORIGINALITA

Stejně tak jako dbáme na dokonalou chuť našich pralinek a čokolád, tak stejnou preciznost věnujeme i jejich vzhledu či balení.

Ruční výroba a malování pralinek zaručuje, že každá jedna je originál. A protože si myslíme, že k dokonalému štěstí je zapotřebí nejen chuťových zážitků, ale také krásy, jejich vzhledu věnujeme stejnou péči jako vývoji jejich dokonalých chutí.

Choco Coeur Logo

Shopping Cart
Close

No products in the cart.

Tato stránka používá cookies. Prohlížením této stránky souhlasíte s jejich používáním. Více o zásadách ochrany osobních údajů a použivání cookies se dozvíte zde.